Afinito.sk


Naša požičovňa


Chceli by ste si kúpiť hačku, no nemáte istotu, že vaše dieťa v nej bude chcieť spávať...
Požičiam Vám hačku na obdbie 1, 2, alebo 3 mesiace.

Podmienky sú takéto:
Cena zálohy je 80 € plus 4€ poštovné. V prípade, že ide o viackrát požičiavanú hačku cena sa znižuje a je individuálna podľa toho, koľko krát bola hačka používaná. (Hačku posielam čistú, opranú v detskom pracom prášku.). V súčastnosti mám ale väčšinu hačiek nových.

  1 mesiac -poplatok 15 € - vrátim Vám 65 € 2 mesiace - poplatok 25 € - vrátim 55 € 3 mesiace - poplatok 35 € - vrátim 45 €

Hačku je potrebné vrátiť do 3 mesiacov, je to dostatočne dlhá doba, aby ste sa rozhodli, či Vám vyhovuje a či ju chcete užívať dlhšiu dobu. Vrátiť je potrebné všetko, okrem očka s kotvou, v pripade, že boli použité. Obal v ktorom Vám hačka prišla je dobré si uchovať, aby ste sa vyhli prípadným problémom s balením na pošte. Ak si hačku chcete nechať, stačí, že ju nepošlete späť po troch mesiacoch. Beriem to tak, že ju chcete. Preto umožňujem aj výber látky, pre prípad že by ste si ju nechali. Môžte si vybrať takú látku ako sa Vám páči, cez niektorý e-shop, alebo si môžete vyžiadať kontakt na stránku z ktorej často objednávam. Ak nechcete čakať na ušitie, kontaktujte ma, dám Vám vedieť, ktorá hačka je na sklade.

Balenie obsahuje:

  - hačku
  - matrac - molitanový, duté vlákno, alebo ovčie rúno
  - očko s kotvou na zavesenie do betónoveho stropu
  - 2 ks karabiny
  - pružinu - pre novorodenca od 3 do 11 kg, nosnosť do 15 kg
  alebo pružinu, ktorá ideálne pruží od 5 do 20 kg, nosnosť do 25 kg
  - návlek na pružinu
  - smrekovú tyč


  Na požiadanie ušijem: - bavlnené stuhy (na zviazanie hačky pod karabinou, alebo aj pod tyčou v prípade, že sa tyč posúva)